התקנה ותחזוקה

התקנת מגרשי דשא סינתטי מקצועיים:

על מנת להבטיח תוצאות מושלמות ממגרש ספורט סינתטי, יש להקפיד על התקנה מקצועית, על ידי צוות מיומן ומנוסה שיודע להשיג, באמצעות טכניקת ההתקנה את הסטנדרטים המחמירים של FIFA ו- UEFA.

 

FIFA QUALITY + FIFA QUALITY PRO:

בשנת 2001, פיפ"א – התאחדות הכדורגל העולמית, השיקה את תכנית בקרת האיכות של פיפ"א. רק משטחי דשא סינתטי שעברו בהצלחה מבחנים מחמירים במעבדה ובשטח, זוכים באחד מאישורי האיכות FIFA QUALITY  או FIFA QUALITY PRO. אישורים אלה מעידים שמשטח הדשא עומד בכל הדרישות המקצועיות מבחינת ביצועי משחק, בטיחות, עמידות ואיכות המשטח.

 

FIFA Preferred Producer:

גם בזמן שהדרישות לתקני האיכות הולכים ומחמירים, מרבדי הדשא הסינתטי המקצועיים של DOMO SPORT GRASS ממשיכים להצטיין בביצועים ובתוצאות המבחנים. בנוסף, החברה מתמחה בכל האספקטים הקשורים להקמת מגרש דשא סינתטי מקצועי ועל כן זכתה בהכרה היוקרתית כיצרן מועדף מטעם פיפ"א – FIFA Preferred Producer.

DOMO - sports grass
fifa quality pro
FIFA QUALITY - prefered producer
תחזוקת מגרשי דשא סינתטי מקצועיים

תחזוקת מגרשי דשא סינתטי מקצועיים:

מגרשי הכדורגל מדשא סינתטי נושאים בעומס אימונים רב ומתנהלת עליהם פעילות ספורטיבית ענפה ושוחקת. על מנת לשמר את אורך החיים של משטח הדשא הסינתטי, את איכותו וכמובן לשמור על בטיחות המשחק והאימון של השחקנים, מחובתנו לדאוג כי תתבצע פעולת תחזוקה שוטפת למגרש, וזאת כחלק בלתי נפרד מתנאי תקופת האחריות הניתנת על ידי יצרן הדשא. דשא עוז ספורט מתחזקת את המגרשים בטיפול חודשי ורבעוני מקיף, בהתאם להוראות יצרן הדשא.

פעולת התחזוקה כוללת מספר שלבים, כגון: הברשת המגרש ושאיבת הלכלוך, שחרור דחיסת מילוי המגרש, סינון המגרש, הברשה אחידה ועוד. תחזוקת משטח הדשא ע"י דשא עוז ספורט מתבצעת באמצעים מהמתקדמים בעולם. הציוד אתו אנו מבצעים את התחזוקה מומלץ על ידי FIFA ו- UEFA והותאם במיוחד לביצוע פעולות אלו, על מנת להשיג את התוצאות הרצויות. ביצוע פעולות התחזוקה תורם להארכת חיי הדשא באופן משמעותי. לכל מגרש אנו בונים תכנית עבודה ובמקביל דואגים להפיק ללקוח דו“ח ביצוע לצורך מעקב.

אנו גאים בלקוחותינו הנאמנים

שותפים לסביבה מנצחת

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לך ייעוץ והכוונה