היתרונות של דשא סינטטי במגרשי כדורגל

דשא סינטטי מוכר בכל כך הרבה תחומים: מגרשי משחקים, מגרשי כדורגל, מגרשי טניס וספורט למיניהם, גינות נוי ועוד. בעידן של היום קיימים המון סוגים של משטחי דשא סינטטי, כך שאין כל צורך להמשיך ולתחזק מדשאה טבעית ואילו היתרונות של דשא סינטטי במגרשי כדורגל,  מדשאה טבעית דורשת כל כך הרבה תחזוקה והוצאות כלכליות גדולות. תחזוקה אשר כוללת: השקיה, גיזום, שתילה, הדברה ולכן הרבה יותר הגיוני מבחינה כלכלית.

משטחי דשא סינטטי למגרשי כדורגל

כאשר מבצעים רכישת דשא סינטטי יש לבחור את הדשא בקפידה, דשא סינטטי למגרשי כדורגל בפרט. על המגרש השחקנים רצים, נופלים, מחליקים וחשוב מאוד לרכוש משטח דשא סינטטי איכותי ויציב למגרש, שלא יגרום לכוויות קשות לשחקנים כאשר הם נופלים על המגרש. אל תתפתו לכל משטח זול שיציעו לכם, זהו לא דבר חדש שזול הוא בסופו של דבר היקר ביותר וכאשר ה"זול" יכול להוות סכנה בריאותית לשחקנים, המחיר לא משתלם במיוחד. לפני רכישת דשא סינטטי לכדורגל שימו לב למספר דגשים חשובים: עמידות המשטח בפני משקל רב, תנאי מזג אוויר גשומים, רכות המשטח (רצוי לא רך מדי מכוון שהרכות יכולה להוות חיסרות, המשטח עלול להיקרע בקלות). הדגשים הללו חשובים מאוד על מנת לספק לשחקנים סביבת אימונים איכותית ומתאימה לתנאי המשחק.

 

דשא איכותי אשר מתאים למגרשי כדורגל

כיצד מתאפיין דשא סינטטי איכותי למגרשי כדורגל?

  • צפיפות נמוכה ביחס לדשא סינטטי בבתים פרטיים
  • גובה נמוך ביחס לדשא סינטטי בבתים פרטיים
  • תיקון ללא צורך להחליף משטח שלם- תיקון נקודתי

 

 תחזוקת דשא סינטטי במגרשי כדורגל

הדשא הסינטטי אינו מצריך תחזוקה רבה. הדבר היחיד שחשוב לדאוג עבור תחזוקת דשא סינטטי הוא ניקיון של הדשא. הניקיון יכול להתבצע באמצעות מכונות שטיפה או באמצעות מים אחת לשבועיים. חשוב לבצע הכנת קרקע לפני שמניחים את משטח הדשא, על מנת לוודא מניעה של צמיחת דשא מתחת למשטח הסינטטי.

 

דשא סינטטי חוסך מכם עלויות רבות, אין צורך בהשקייה של הדשא ובעקבות כך חשבון המים יורד משמעותית. אין כל צורך לבצע לבצע הוצאות של תחזוקת דשא כגון: דישון, גינון, ריסוס. דשא סינטטי הוא פיתרון מושלם עבור מגרשי כדורגל, דשא סינטטי יוצר מגרשי ספורט בטיחותיים, ישרים, ללא בורות, ללא כל מזיקים כגון: ג'וקים ולכן אין כל צורך בחומרי ריסוס רעילים

 

 

 

 

 

דשא עוז ספורט מקבוצת דשא עוז נחשבת לחברה המובילה בתחום הדשא הסינטטי למגרשי כדורגל בישראל.

צרו קשר וקבלו מגרש כדורגל עם דשא סינטטי איכותי, עמיד ובטיחותי.

חייגו 1-700-702-602