חידושים ושינויים בדשא הסינטטי תמיד מתקיימים. טובי המוחות עובדים שעות נוספות כדי להפוך את הדשא הסינטטי למקצועי, איכותי וחזק. אנו בחברת דשא עוז מספקים עד אליכם את כל הפיתוחים והחידושים שקיימים בשוק. חברתינו מתמחה בהתקנה ושיווק של דשא סינטטי איכותי ומקצועי, אשר מיוצר בטכנולוגיות הגבוהות ביותר במיוחד עבור מגרשי ספורט.

כאשר מבצעים שימוש בדשא סינטטי נחסך זמן רב וכמובן נחסך המון כסף על השקיה ותחזוקה. 

 

 

דשא סינטטי מיוחד למגרשי כדורגל

המעבר מדשא רגיל לדשא סינטטי במגרשי ספורט יכול להפוך לכם את החיים להרבה יותר קלים ואיכותיים. חישבו לעצמיכם כמה זמן מתבזבז על השקיה, תחזוקה של הדשא ושלא נדבר על כמות הכספים שמושקעים בדבר. במקרה ואתם מפחדים מכך שמרקם הדשא יהיה לא נעים ואינו יתאים למשחקי ספורט, נרגיע אתכם בכך שתדעו שמדובר בדשא הכי איכותי שקיים, שיוצר תוך כדי מחשבה על השחקנים ועל אופי המשחק, כדי שיתאים לצרכי המערכת. הדשא שאנו מייבאים הינו של חברת DOMO, אשר מיוצרת בטכנולוגיה HELIFLEX סופר מתקדמת, שהופכת את סיבי הדשא לגמישים, ממש כמעט כמו של דשא רגיל.

 

דשא סינטטי איכותי למגרשי טניס

דשא סינטטי מגרשי טניס מקצועי הינו דשא בעל צפיפות מאוד גבוהה, שמאפשר לשחקנים אפשרות לנוע בקלות על המגרש. חברת דשא עוז ספורט מומחית מזה שנים רבות בהתקנה ותחזוקה של דשא סינטטי למגרשי טניס, תוך כדי הקפדה על התאמת סוג הדשא הטוב ביותר למגרש הנוכחי. הדשא שלנו הינו דשא "חכם", אשר בעל יכולות לחזור לצורתו המקורית, גם כאשר מתבצע עליו ספורט שעות רבות. 

 

מחפשים דשא סינטטי איכותי למגרשי ספורט? חברת עוז ספורט היא הכתובת שלכם!

חייגו 1-700-702-602 או השאירו פרטים דרך הטופס המצורף
[recaptcha class:rek-style]