דשא סינטטי הפך להיות בכל רחבי העולם התחליף העיקרי עבור דשא טבעי במגרשי כדורגל מקצועיים.  לעומת דשא סינטטי למגרשי כדורגל מקצועיים, דשא טבעי מצריך הרבה צריכה של מים ובעונת החורף הוא הופך למשטח בוץ ובנוסף לכך הוא דורש תחזוקה לא זולה בכלל ולכן מגרשי כדורגל הבינו, כי דשא סינטטי הוא הפתרון המושלם למשטח המגרש.

מגרשי דשא סינטטי למגרשים חוסכים הרבה עלויות במהלך השנה, והם נוחים מאוד למשחק ואימון בכל מזג אוויר.

דשא סינטטי למגרשי כדורגל מקצועיים

דשא סינטטי למגרשי כדורגל מקצועיים- כיצד תדעו במה לבחור?

על מנת שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה, חשוב שתבחרו בדשא סינטטי למגרשי כדורגל, אשר עומד בכל התקנים המחמירים והבינלאומיים, אותם קבעה פיפ"א. הסיבה שאותם תקנים נקבעים, היא על מנת שתתקיים הבטחה עבור איכות הדשא במגרשי הספורט, תנאים אחידים במגרשים וכמו כן הדבר החשוב ביותר: בטיחות המשחק וביצועים טובים של השחקנים. משחק כדורגל על גבי דשא טבעי, זהו לא דבר שקיים כל כך לפני שנים רבות, אך עם השנים הבינו שדשא סינטטי מומלץ בהרבה יותר והוא מסוגל באמת לספק עבור השחקנים את התנאים שהם צריכים על מנת לשחק בצורה מושלמת, ללא תקלות וללא הפרעות מנזקי מזג האוויר וכדומה.

 

חברה מקצועית לדשא סינטטי למגרשים

חשוב מאוד לרכוש דשא סינטטי למגרשי כדורגל מחברה מקצועית, רצינית ומובילה, אשר מספקת תעודת אחריות עבור מוצריה. חברת דשא עוז ספורט, הינה חברה מספר 1 בארץ בתחום דשא סינטטי למגרשי כדורגל וסוגי ספורט נוספים. הדשא, אותו החברה מספקת הינו דשא, אשר מותאם למגרשי ספורט ועונה לסטנדרטים מאוד גבוהים, אשר נחוצים לקיום פעילות ספורטיבית על המגרש. לחברה יש ניסיון עשיר מאוד בתחום, ולכן הצוות המקצועי והמיומן, יודע להמליץ על יריעות הדשא הטובות ביותר לכל מגרש כדורגל והתאמה לתקציב של הלקוח.

 

כיצד מתחילים בתהליך הקמת מגרש כדורגל עם דשא סינטטי?

ראשית, חשוב שתתבצע בחירה נכונה של דשא, אשר עומד בתנאים המחמירים של פיפ"א ומיוצר במפעלים, אשר מאושרים על ידי פיפ"א. שנית, חשוב מאוד להקפיד על עיבוד נכון של השטח וביצוע בדיקות תשתית ניקוז, ולא פחות חשוב: בחירה נכונה של יריעות דשא איכותיות וחזקות , עם סיבים איכותיים וצפופים, וכמו כן עמידות בפני קרני UV של השמש.

התקנה מקצועית של דשא סינטטי למגרשים דורשת הכנה טובה של תשתיות, עבודה כזאת צריכה לבצע חברה מקצועית, עם הבנה בתחום. אם אתם מחפשים דשא סינטטי איכותי למגרשי כדורגל, במחיר הוגן ואיכות מאוד גבוהה, צרו קשר עם חברת דשא עוז ספורט, למספר: 1700-702-602 ותקבלו מגרש דשא סינטטי ברמה גבוהה, עם תו תקן של פיפ"א וכל הפרמטרים הנחוצים עבור מגרש כדורגל איכותי, בטיחותי ויפה.